Taśmy samoprzylepne z nadrukiem Doskonałe rozwiązanie dla każdej działalności!

taśmy samoprzylepne

Taśmy samoprzylepne z nadrukiem dla Twojej firmy

Nasze uniwersalne taśmy samoprzylepne z nadrukiem do naklejania na kartony i nie tylko, charakteryzują się doskonałą i trwałą przyczepnością oraz indywidualnym nadrukiem na taśmie samoprzylepnej.

Nasza taśma samoprzylepna możemy być wykorzystywana do wszelkiego rodzaju kartonów czy opakowań, do oklejania, naklejania i plombowania przesyłek kurierskich oraz innych, może również służyć do owijania palet.

Nasze wysokiej jakości taśmy samoprzylepne dostarczamy prawie wszystkim gałęziom przemysłu! Zaczynając od rolnictwa do, co ciekawe, np. przemysłu stoczniowego czy również dekoratorstwa idywidualnego lub budownictwa czy elektrotechniki.

Taśma samoprzylepna z nadrukiem - to jest to!

Taśmy samoprzylepne z nadrukiem są doskonałym rozwiązaniem dla firm pragnących dobrze zabezpieczać produkty a także za jednym razem zadbać o reklamę swojej firmy. Taśma samoprzylepna z nadrukiem występuje z użyciem różnych podkładów klejowych syntetycznych i naturalnych, takich jak hot melt, akryl czy kauczuk.

Standardowe kolory taśm samoprzylepnych to brąz, przeźroczysty czyli transparentny, biały oraz również niebieski.

W naszej ofercie posiadamy taśmy samoprzylepne z nadrukiem. Standardowa taśma samoprzylepna dostepna jest w szerokości 55 mm, ale występuje także w szerokości niestandardowej - od 10 do aż 85 mm. Taśmy samoprzylepne sprzedajemy w kartonach po 36 sztuk w każdym. Większe czy grubsze rolki pakowane są w mniejszej ilości sztuk.

Taśmy samoprzylepne najczęściej stosujemy, poza reklamą do zaklejania kartonów, zabezpieczania przesyłem lub innych produktów.

taśma z nadrukiem