Taśmy z nadrukiem Idealne dla Twojej firmy

Taśmy z nadrukiem - profesjonalnie i terminowo!

Taśma z nadrukiem jest indywidualnie przygotowywana na życzenie naszego klienta oraz posiadamy szereg standardowych wzorów taśm z nadrukiem. Na taśmie umieszczamy, na przykład - logo klienta oraz dodatkowe informacje wedle życzenia. Nie ulega wątpliwości że taśmy z nadrukiem są dodatkową reklamą i promocją dla zamawiającej firmy. Tego typu reklama stała się bardzo popularna w obecnych czasach.

Taśma z nadrukiem jest także dodatkową ochroną podczas transportu wysyłanego towaru - zarówno w kartonach jak i innych pojemnikach oraz również stosowana sama w sobie jako zabezpieczenie.

Wykonujemy nadruki na taśmach w wielu dostępnych kolorach. Posiadamy wersję podstawową z białym lub przeźroczystym tłem. Taśmy z nadrukiem w formie custom, czyli z innym tłem wymagają dopłaty do kosztów standardowej taśmy z nadrukiem - około 15%. Taśmy z nadrukiem wykonujemy na 3 różnych klejach - solwentowym, akrylowym oraz również z zastsowaniem kauczuku syntetycznego, tzw. hot – melt. Od lat zajmujemy się produkcją taśm z nadrukiem o szerokości od 2,2 cm do aż 17 cm, na jednej rolce nawiniętę jest około 40-150 metrów taśmy z nadrukiem.

Jak wspominaliśmy wcześniej posiadamy również standardowe nadruki na taśmach, takich jak - OSTROŻNIE, UWAGA SZKŁO, TAŚMA BEZPIECZEŃSTWA, OSTROŻNIE NIE RZUCAĆ, PROMOCJA, PRIORYTET, GRATIS oraz inne.

  • taśmy z nadrukiem
  • taśma z nadrukiem
taśma z nadrukiem

Taśma z nadrukiem - wiele zastosowań

Taśma z nadrukiem spełnia różne funkcje - jest dobrym nośnikiem reklamy firmy, jest zabezpieczeniem przed niepożądanym otwarciem przez osoby postronne dzięki swojemu nadrukowi, jednak służy ona głównie do zabezpieczenia dobytku na czas transportu czy magazynowania.

  • błyskawiczne terminy realizacji
  • wysoką jakość taśmy z nadrukiem
  • wyborne ceny
  • terminowość produkcji taśm z nadrukiem
  • utrzymywanie zasobów w magazynie na życzenie
  • fachową i kulturalną obsługę